Licznik odwiedzin: 1616

O Firmie

Jesteśmy niewielką firmą rzemieślniczą. Dzięki naszej doświadczonej kadrze zapewniamy Państwu fachową obsługę od pomiarów aż po montaż i serwis.

W naszej produkcji wykorzystujemy to co najważniejsze w sztuce kowalstwa artystycznego, czyli wiecznie modne, oryginalne piękno uformowanej stali, która przybiera masywne i ciężkie formy a niekiedy staje się bujną latoroślą czy bukietem róż.

Jednocześnie wykorzystujemy najnowsze nowinki techniczne jakie przyniosła nam współczesność. Szczególnie w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego. Nasze produkty są w standardzie zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe a następnie, po odpowiednim przygotowaniu, lakierowane proszkowo co nadaje elementom niezwykłe walory estetyczne. Dostosowujemy nasze produkty do Państwa potrzeb wygody, bezpieczeństwa i gustu. Często nasi Klienci są współautorami tworzonych wspólnie projektów ogrodzeń, bram etc. które mają służyć nie tylko na „teraz” ale także przyszłym pokoleniom.

Projekty są również „szyte na miarę” Państwa możliwości finansowych, posiadamy doświadczenie w produkcji ekonomicznej ogrodzeń, bez utraty estetyki i bezpieczeństwa. Oferujemy również ogrodzenia i bramy przemysłowe. Bramy przesuwne o dużej rozpiętości. Dla Państwa wygody, komfortu i funkcjonalności oferujemy napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych, najlepszych światowych marek wraz z pełnym serwisem tych urządzeń. Bramy czy furtki wejściowe „uzbrajamy” nie tylko w napędy elektryczne ale również w domofony, wideofony, skrzynki na listy podświetlenia itp.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony
i zapraszamy do skorzystania z naszych usług